gototopgototop

Wyszukiwarka

Nasze propozycje


Rzym-coloseum-wycieczki-www-bp-sempre-pl Poszczególne zakładki z nazwami państw (z lewej strony) zawierają ramowe wersje przykładowych propozycji wyjazdów do poszczególnych krajów oraz propozycje wyjazdów pielgrzymkowych. Prezentowane programy należy traktować wyłącznie poglądowo, bowiem ich   ostateczny kształt jest zawsze ustalany wspólnie z Państwem. Ma to na celu uwzględnienie oczekiwań i potrzeb danej grupy.  W trakcie organizowanych przez nasze biuro  wyjazdów   zabierzemy Was w świat wielowiekowej Paris-panorama-www-bp-sempre-plhistorii, wspaniałej architektury i niezliczonej ilości zabytków. Będziecie Państwo mogli podziwiać wspaniałą przyrodę oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy południowej Europy. W naszych propozycjach, zwłaszcza tych dłuższych, staramy się łączyć elementy wycieczek objazdowych z zaletami wczasów pobytowych, tak aby możliwe było złapanie oddechu i zrelaksowanie się przed kolejną porcją wrażeń przewidzianych w programie.

                 Szczególne miejsce w działalności naszego biura stanowią wyjazdy pielgrzymkowe. Planowanie, realizacja  i przygotowywanie tych wyjazdów odbywa się zawsze z inspiracji i przy udziale księży. Pielgrzymki są niezapomnianą okazją do pojednania z Bogiem i ludźmi, do odnowy duchowej i rozmyślań o życiu. Niepowtarzalna atmosfera, panująca w trakcie tych wyjazdów, jest zasługą opiekunów duchownych biorących w nich udział. Naszą rolą jest, aby obok aspektów duchowych, zapewnić uczestnikom pielgrzymek wartościowy program turystyczny, dostosowany do charakteru i klimatu takich podróży. W zakładce "Pielgrzymki" przedstawiamy kilka propozycji europejskich wyjazdów pielgrzymkowych.
Watykan-beatyfikacja-jana-pawla-II-pielgrzymki-www-bp-sempre-pl   Watykan-benedykt-XVI-pielgrzymki-www-bp-sempre-plCopyright © 2010-2019 Biuro Podrozy Sempre . All Rights Reserved. Configured by K.Sobolewski.